Отримуй подарунки до замовлення від 1000 грн

Піклуйся про маленькі серця

Щорічно від тестів на тваринах помирає близько 15 млн тварин. Обираючи косметику, що не тестується на тваринах, ти рятуєш маленькі життя. МунРун – є абсолютним Cruelty free брендом.

 

Чотирилапий квітень

Частина коштів цього місяця, піде на допомогу тваринам у
БО “Фонд Дніпро Енімалс”. Допомагаємо чотирилапим
разом! Звіт за минулі благодійні акції можна подивитись у
нашому Instagram

МунРун допомагає тваринам:

Перевірена благодійна організація

Moon&Rune – вже не перший рік допомагає саме цій БО. Перед тим як почати допомагати, ми поїхали на місце знаходження притулку і перевірили його на чесність власників, щоб не було несанкціонованого присвоєння коштів. Притулок має бездоганну репутацію, та за свій час існування, врятував тисячі маленьких життів 

 

Що робить МунРун?

На відсоток від проданої косметики у квітні, ми купимо препарати сезонної для обробки тварин, щорічні вакцини, корм, приладдя для притулку, та на решту покриємо борги за лікування тварин у клініках. Дякуємо, що ви з нами!

 

Основні задачі організації:

Чим займається «Дніпро Енімалс» ?

Основна задача – лікування тварин, стерилізація, пошук нової домівки, та дбайливий догляд. Дніпро енімалс займаються лікуванням та адаптацією диких тварин: лисиць, єнотів, борсуків та ін. Будують вольєри, викупають тварин з звіроферм та у поганців, що відловлюють тварин для наживи, або тренування собак на цькування здобичі. Вони роблять дуже велику роботу, давайте допоможемо разом!

 
Updating…
  • Немає товарів у кошику.