Отримуй подарунки до замовлення від 1000 грн

• Хто ми:

Moon&Rune – Український бренд рослинної косметики преміум класу, який використовує унікальні та рідкісні компоненти, для виробництва неповторних продуктів для волосся та шкіри. Уже чотири роки ми тішимо наших прекрасних українок, можливістю придбання високоякісної, ефективної і безпечної косметики, яка не тестується на тваринах.

 


• Наша місія:


Змінити відношенні світу до української косметики. Україна може робити продукти на одному рівні якості з Европою та Азією і це не мрія — це вже реальність. Тримаємо рівень, щоб у наших українок була можливість користуватися класною та безпечною косметикою, а весь світ заздрив її якості, ефективності та естетиці


• Наше виробництво і гарантії якості:

Всі косметичні товари бренду Moon&Rune виробляються в нашій лабораторії, яка відповідає всім необхідним міжнародним стандартам GMP і санітарно-технічним нормам. Всі компоненти нашої косметики найвищої якості, ми закуповуємо їх в США, Англії і Франції, кожен інгредієнт сертифікований і має паспорт якості, який ми завжди і з радістю надаємо за запитом наших клієнтів.


• Гарантії безпеки:

Рецептура створюється хіміком-технологом і постійно поліпшується, що гарантує її високу якість і безпеку. Готовий продукт проходить дерматологічний тест перед надходженням партії на продаж, методом випадкової вибірки зразка, під наглядом лікаря. Купуючи і використовуючи нашу косметику, ви можете бути впевнені на 100% в її безпеці, якості та ефективності, а також, з якою любов’ю вона зроблена.

blank
Updating…
  • Немає товарів у кошику.