• 0

Про Нас

• Хто ми:

Moon&Rune – Український бренд натуральної, екологічної та етичної косметики з власним виробництвом, фахівцями і лабораторією. Уже два роки ми тішимо наших прекрасних українок, можливістю придбання високоякісної, ефективної і безпечної косметики, яка не тестується на тваринах і має повністю екологічну упаковку, яку ми з радістю приймаємо назад.

 


• Наша міссія:

Тільки якісні продукти на полицях у наших жінок! Ми проти ломляться полиць у ванній з тонною марною, а часто і шкідливою, косметики. Ми за те, щоб у наших жінок, був невеликий, але цілісний догляд від природи, який лише підкреслює їх красу, не шкодячи здоров’ю і навколишньому середовищу.

 


• Наше виробництво і гарантії якості:

Всі косметичні товари бренду Moon & Rune виробляються в нашій лабораторії, яка відповідає всім необхідним стандартам і санітарно-технічним нормам. Всі компоненти нашої косметики найвищої якості, ми закуповуємо їх в США, Англії і Франції, кожен інгредієнт сертифікований і має паспорт якості, який ми завжди і з радістю надаємо за запитом наших клієнтів.

 


• Гарантії безпеки:

Рецептура створюється хіміком-технологом і постійно поліпшується, що гарантує її високу якість і безпеку. Готовий продукт проходить дерматологічний тест перед надходженням партії на продаж, методом випадкової вибірки зразка, під наглядом лікаря. Купуючи і використовуючи нашу косметику, ви можете бути впевнені на 100% в її безпеки, якості та ефективності, а так само відзначите, з якою любов’ю вона зроблена.