Отримуй подарунки до замовлення від 1000 грн

Законом України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар. Обмін можливий протягом 14 днів. Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що НЕ підлягають обміну та поверненню. Товари, що входять до цього переліку, реалізуються на нашому сайті. До таких товарів відносяться: парфюмерно-косметичні вироби, предмети сангігієни, зубні щітки. Але кожен випадок ми розглядаємо індивідуально.

– Якщо ви хочете скасувати оплачене замовлення
Магазин Moon & Rune є приватним підприємством. Повернення грошових коштів від підприємства до фізичної особи п.164.2.17 ПКУ здійснюється тільки при наданні клієнтом документів: Фіскальний чек, ПІБ, номер IBAN рахунку, номер телефону, скан паспорту і індифікаційного коду та заяву (форму заяви надаємо) її треба роздрукувати, заповнити та відсканувати.

– Якщо не можете отримати оплачене замовлення (за особистими обставинами)
Магазин Moon & Rune є приватним підприємством. Повернення грошових коштів від підприємства до фізичної особи п.164.2.17 ПКУ здійснюється тільки при наданні клієнтом документів: Фіскальний чек, ПІБ, номер IBAN рахунку, номер телефону, скан паспорту і індифікаційного коду та заяву у вільній формі від руки з указанням причини бажання повернення.

Якщо клієнт відмовляється надавати данні – повернення неможливе. Повернення коштів займає від 1-3 банківських днів.

 

Updating…
  • Немає товарів у кошику.