Отримуй подарунки до замовлення від 1000 грн

Нормальна і суха шкіра

Використання м’яких, але ефективних продуктів для очищення, тонізування та зволоження допоможе зберегти рівновагу вашої шкіри. Ми пропонуємо збалансований режим, який доповнюється один або два рази на тиждень поліруванням, глибоким очищенням і процедурами, які посилюють живлення і зволоження.

Комбінована шкіра

Комбінована шкіра вимагає режиму, який збалансує її, не перевантажуючи більш жирні частини обличчя і не викликаючи занепокоєння в більш сухих областях. Ми рекомендуємо м’який очищаючий засіб, балансуючий тонік і легке зволоження.

Жирна шкіра

Жирну шкіру слід підтримувати якомога більше чистої, але не пересушувати – шкіра, позбавлена вологи, буде виробляти тільки більше себуму. Для підтримки балансу жирної шкіри ми рекомендуємо м’який очищаючий засіб, в’яжучий тонік для видалення залишків бруду без висушування шкіри, а також легку сироватку, яка легко всмоктується або зволожуючий крем для пом’якшення і зволоження.

Є висипання?

Якщо ваша шкіра схильна до висипань, найкраще доглядати за нею за допомогою заспокійливих і освітлюючих складів, а не просто висушувати висипання за допомогою грубих компонентів, які тільки збільшують вироблення шкірного себума.

Турбота про шкіру

Тип шкіри, навколишнє середовище, спосіб життя і клімат – все це сильно впливає на нашу шкіру. Moon&Rune нагадує про важливість турботи про шкіру за допомогою активних сироваток і масок, а так само про своєчасну детоксикації

Updating…
  • Немає товарів у кошику.